Army Collection

Hodiny Red Baron

Nástěnné hodiny s motivem letadla Fokker patřící leteckému Esu První světové války přezdívanému Rudý Baron Průměr hodin 30cm Strojek bateriový na jednu tužkovou baterii  Deska dibond - plastové jádro opláštěné hliníkem Motiv je originální...

Vaše cena: 800,00 Kč

Hodiny Gebirgsjäger

Hodiny s motivem jednotky německých Horských myslivců Gebirgsjäger Motiv je proveden ve tvaru starých selských hodin tkzv. hodinového obrazu. Deska je formátována z materiálu dibond, cože je pevný hliníkový sendvič.  Hodiny jsou osazeny...

Vaše cena: 800,00 Kč

Hodiny VW T1

Kruhové hodiny s motivem legendárního automobilu VW T1 Hodiny jsou vyrobeny z dibondu a osazeny bateriovým strojkem Potěší každého milovníka old cars..

Vaše cena: 800,00 Kč

Hrnek Red Baron

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je podobizna hraběte Manfreda von Richthofena - Rudého barona. Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen Manfred Albrecht...

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek BMW R12 DAK

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je BMW R12 v barvě DAK.    

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek BMW R12 Polní šeď

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je BMW R12 v barvě Feldgrau.    

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek Fokker DR1 - Red Baron

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je Fokker DR1 - Red Baron.      

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek Panzerfaust

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku Panzerfaust s lebkou.      

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek JG 52

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je na jedné straně logo letky JG 52 a na druhé straně silueta německého stíhacího letounu Messerschmitt Bf...

Vaše cena: 130,00 Kč

Hrnek Focke Wulf FW 190

Kvalitní porcelánový hrnek na kávu nebo čaj. Potisk je proveden kvalitní odolnou sublimací. Ústředním motivem hrnku je legendární německý letoun Focke Wulf FW 190.      

Vaše cena: 130,00 Kč

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>